Festiwal Sportów Plażowych na Kadzielni (21 -23 sierpnia 2020)

Festiwal Sportow Plazowych Kielce 2020

Festiwal Sportów Plażowych na Kadzielni (21 -23 sierpnia 2020)

Pamiętacie jak w ubiegłym roku kielecki rynek zamienił się w ogromną piaskownicę? W tym roku, w najbliższy weekend to park Kadzielnia stanie się wielką plażą! 600 ton piasku zostało wysypane na parkingu za Amfiteatrem Kadzielnia. W programie mistrzostwa Polski w tenisie plażowym oraz mecze siatkówki i piłki ręcznej. Niestety ze względów epidemiologicznych impreza będzie krótsza niż w poprzedniej edycji.

Harmonogram Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych Kielce 2020

Piątek

  • 21.30 – Turniej Narodów w tenisie plażowym (z udziałem zagranicznych zawodników w tym m. in. mistrzyni świata Aleksandra Adamska)

Sobota

  • 09.00 – 21.00 – mistrzostwa Polski w tenisie plażowym .
  • 21.15 – Nocny Mecz Gwiazd w siatkówce plażowej mężczyzn (zawodnikami będą m. in. krajowi liderzy Jędrzej Brożyniak i Piotr Janiak, a także gracze reprezentujący Czechy i Republikę Południowej Afryki)

Niedziela

  • 09.00 – 19.30 – finały mistrzostw Polski w tenisie plażowym.
  • 19.30 -20.00 – wręczenie nagród przez przedstawicieli Urzędu Miasta Kielce, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego oraz sponsorów.
  • 21.30 – nocny mecz pokazowy w piłkę ręczną plażową drużyny Łomża VIVE Kielce

P. S. Z festiwalu nie wyjdziecie głodni, ponieważ w pobliżu staną foodtracki 😉

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.