Kielecka Gala Disco Polo 2022

Kielecka Gala Discopolo

Kielecka Gala Disco Polo 2022

Data wydarzenia:

24 czerwca 2022 o godz.20.00

Kto wystąpi na Kieleckiej Gali Disco Polo 2022?

  • Zenon Martyniuk & Band – niekwestionowany król Disco Polo, muzyk, piosenkarz, znany z takich utworów jak „Przez Twe oczy zielone”, „Czemu Jesteś Taka Dziewczyno” czy „Życie to są chwile”
  • Boys – polski zespół disco polo oraz muzyki tanecznej, założony w 1991 roku. Ich hity to przede wszystkim „Najpiękniejsza Dziewczyno”, „Wolność”, „Jesteś szalona” czy „Szalona blondynka”. Mają na koncie 31 płyt.
  • Daj to Głośniej… – najlepszy debiut z 2019 roku, zespół, który w szybkim czasie podbił serca Polaków.
  • MIlano – zespół grający muzykę taneczną. Ich najbardziej znane przeboje: „Jasnowłosa”, „Bara bara bara”, „Kasiu Katarzyno”, „Everybody frytki”, „Brązowe oczy” i wiele innych, równie dobrze znanych hitów. Zespół istnieje na rynku od 1993 roku. Skład: Andrzej Borowski, Bogdan Borowski i Tomasz Sidoruk
  • Top Girls – dynamiczne trio: Justyna, Natalia i Kasia. Do największych przebojów zespołu należą takie utwory jak „Pod osłoną nocy”, „Zakochana” oraz „Jakbyś mnie zechciał”, „Było, minęło”
  • Szpilki – kolejne trio: Milena, Klaudia i Marlena, które rozgrzeje serce Kadzielni. Dziewczyny zaczęły swoją przygodę z muzyką 8 lat temu i tworzą takie hity jak: „Zaczaruję” czy „Nie będę kochać”
  • Czarno – zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego, znany z takich przebojów jak „Ogień i woda”, „Cała prawda o kobietach” oraz „Wino o smaku miłości”
Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.