OD NOWA FESTIWAL: Zalewski, Ralph Kaminski, Mrozu, Sorry Boys

Festiwal Od Nowa

OD NOWA FESTIWAL: Zalewski, Ralph Kaminski, Mrozu, Sorry Boys

Data wydarzenia:

15.08.2023 – godz: 16:00

O wydarzeniu

Wpisując na swój kalendarz datę 15 sierpnia, miejcie pewność, że to będzie niezwykły wieczór w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. W ciągu jednej niezapomnianej nocy, będą mieliśmy okazję oglądać cztery niesamowite koncerty: Krzysztofa Zalewskiego, Ralpha Kaminskiego, Mrozu oraz Sorry Boys. To wszystko czeka na Was podczas niepowtarzalnego festiwalu „Od Nowa”, który zabrać Was będzie w muzyczną podróż pełną emocji i wrażeń.

Kto wystąpi festiwalu OD NOWA?

  • Krzysztof Zalewski – wokalista, muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista i autor tekstów, urodził się w Lublinie w 1984 roku. W 2002 roku wygrał drugą serię polskiego Idola, stając się rozpoznawalnym w kraju rockmanem z długimi włosami i mocnym głosem. W 2004 roku nagrał swój pierwszy album Pistolet, ale zaraz po jego wydaniu zniknął ze sceny muzycznej na dziewięć lat. W tym czasie współpracował m.in. z Katarzyną Nosowską, Brodką i Hey, by doskonalić swój warsztat i zdobywać doświadczenie. Krzysztof Zalewski bilety dostępne na eBilet! Zalewski w 2013 roku wydał swój autorski, trudny do sklasyfikowania album Zelig, który zebrał przychylne recenzje i zyskał ogromny fanbase. W 2016 roku zagrał główną rolę w filmie Historia Roja w reżyserii Jerzego Zalewskiego. Jest gospodarzem programu Zalef zgiełku w radiowej Trójce.
  • Ralph Kamiński – Ralph jest artystą totalnym, który śpiewa, pisze, komponuje, produkuje muzykę i reżyseruje teledyski. Tworzy oryginalną muzykę, którą trudno sklasyfikować i zaszufladkować. Absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku, studiował również na Codarts University for the Arts w Rotterdamie. W 2016 roku zadebiutował albumem „Morze”, który przyniósł mu miejsca na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Z drugą płytą „Młodosć” w 2019 roku został nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii Alternatywny Album Roku, a także do tytułu Producenta Muzycznego Roku. Stworzył płytę „KORA” z 2021 roku, która oddaje hołd grupie Maanam. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 oraz głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. 
  • Mrozu – Podczas festiwalu na scenie pojawi się również Mrozu, artysta, który słynie z niezwykłej energii i profesjonalizmu. Jego koncerty to nie tylko świetna muzyka, ale także potężne nagłośnienie, efekty wizualne i niesamowity klimat, które sprawią, że poczujecie się jak na pełnowymiarowym koncercie. Mrozu dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i przeżyć muzycznych, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.
  • Sorry Boys – polski zespół muzyczny, który powstał w 2006 roku w Warszawie z inicjatywy dwóch gitarzystów, Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka. Dołączyła do nich wokalistka Bela Komoszyńska, a przez lata kilku muzyków przewinęło się przez stanowiska perkusisty i basisty, w tym Maciej Gołyźniak i Bartek Mielczarek. Sorry Boys występowali na wielu polskich festiwalach, takich jak Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Jarocin i Spring Break. Zdobyli także nową publiczność dzięki występom na zagranicznych festiwalach, takich jak Reeperbahn Festival w Hamburgu i The Great Escape w Brighton.

Plan wydarzenia – kto o której zagra?

Bilety

Dzieci do lat 10 mogą wejść na festiwal za darmo, pod warunkiem, że towarzyszy im opiekun. W przypadku miejsc numerowanych, dzieci mogą siedzieć na kolanach opiekuna. 

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.