OD NOWA FESTIWAL: Zalewski, Zawiałow, Kaminski, Smolik // Kev Fox

OD NOWA Festiwal

OD NOWA FESTIWAL: Zalewski, Zawiałow, Kaminski, Smolik // Kev Fox

Data wydarzenia:

07.08.2022 – godz: 16:00

O wydarzeniu

Festiwal Od Nowa niedługo się zaczyna! Czekają Was godziny porywającej muzyki i dźwięków, a także niesamowitych klimatów i efektów. Na scenie pojawi się kilka najznamienitszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Nie przegap tej okazji!

Kto wystąpi festiwalu OD NOWA?

  • Krzysztof Zalewski – wokalista, muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista i autor tekstów, urodził się w Lublinie w 1984 roku. W 2002 roku wygrał drugą serię polskiego Idola, stając się rozpoznawalnym w kraju rockmanem z długimi włosami i mocnym głosem. W 2004 roku nagrał swój pierwszy album Pistolet, ale zaraz po jego wydaniu zniknął ze sceny muzycznej na dziewięć lat. W tym czasie współpracował m.in. z Katarzyną Nosowską, Brodką i Hey, by doskonalić swój warsztat i zdobywać doświadczenie. Krzysztof Zalewski bilety dostępne na eBilet! Zalewski w 2013 roku wydał swój autorski, trudny do sklasyfikowania album Zelig, który zebrał przychylne recenzje i zyskał ogromny fanbase. W 2016 roku zagrał główną rolę w filmie Historia Roja w reżyserii Jerzego Zalewskiego. Jest gospodarzem programu Zalef zgiełku w radiowej Trójce.
  • Daria Zawiałow – Polska piosenkarka, autorka tekstów i dziennikarka Radia 357. W 2000 roku startowała w konkursie Opolskie Opole w TVP1. W programie zaśpiewała piosenkę Wolnej Grupy Bukowiny „Rzeka”. Wydała swój pierwszy singiel „Nie dobijam się do Ciebie”, który był pierwszym utworem na jej drugim studyjnym albumie Helsinki. Sprzedał się on w ponad 60 000 egzemplarzy, by w 2018 roku znaleźć się w pierwszej pięćdziesiątce najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. „Hey Hey!” był to najczęściej grany utwór w polskich stacjach radiowych dzięki. Piosenka zajęła miejsce nr 1 na liście AirPlay – Top. W czerwcu 2019 roku wydała utwór „Czy mnie słyszysz?” z gościnnym udziałem schaftera i Ralpha Kamińskiego dla projektu Pumy „Talent to nie zbrodnia”. W październiku została nominowana do MTV Europe Music Awards 2019.
  • Ralph Kamiński – Ralph jest artystą totalnym, który śpiewa, pisze, komponuje, produkuje muzykę i reżyseruje teledyski. Tworzy oryginalną muzykę, którą trudno sklasyfikować i zaszufladkować. Absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku, studiował również na Codarts University for the Arts w Rotterdamie. W 2016 roku zadebiutował albumem „Morze”, który przyniósł mu miejsca na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Z drugą płytą „Młodosć” w 2019 roku został nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii Alternatywny Album Roku, a także do tytułu Producenta Muzycznego Roku. Stworzył płytę „KORA” z 2021 roku, która oddaje hołd grupie Maanam. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 oraz głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. 
  • Smolik //Kev Fox – poslki producent, kompozytor i multiinstumantalista Smolik oraz brytyjski wokalista, gitarzysta i kompozytor Kev Fox. Razem stworzyli album, który zadebiutował 23 października 2015 i uzyskał status platynowej płyty.

Plan wydarzenia – kto o której zagra?

  • 16:00 | OTWARCIE
  • 17:00 | SMOLIK // KEV FOX
  • 18:30 | RALPH KAMINSKI
  • 20:10 | DARIA ZAWIAŁOW
  • 21:50 | ZALEWSKI

Bilety

Dzieci do lat 10 mogą wejść na festiwal za darmo, pod warunkiem, że towarzyszy im opiekun. W przypadku miejsc numerowanych, dzieci mogą siedzieć na kolanach opiekuna. 

Bilety możesz zakupić poprzez pośredników

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.