Polska Noc Kabaretowa 2019

Mikrofon

Polska Noc Kabaretowa 2019

Już niedługo w Amfiteatrze Kadzielnia będzie miało miejsce wydarzenie pełne humoru – Polska Noc Kabaretowa 2019! Tym razem będziemy poszukiwać humoru świata!

Gwiazdy Polska Noc Kabaretowa 2019 – Amfiteatr Kadzielnia

Spójrz kto pojawi się na scenie Amfiteatru.

Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret wywodzący się z miasta Kielce, który bawi widzów od 2003 roku. Na bieżąco reagują na wydarzenia w Polsce i na świecie rozbawiając przy tym do łez. W skład ekipy KSM wchodzi czterech charakterystycznych panów: Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz oraz Michał Tercz.

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret, który rozpoczął swoją działalność w okolicach 1995 roku na wydziale polonistyki UW. Z czasem stworzyli kultowe postaci i rozpoznawalne przez Polaków skecze. W ostatnim czasie stworzyli miniserial Ucho Prezesa w którym wcielają się w role polityków, zabawnie komentując bieżące sprawy.

Kabaret Smile

Trzech panów, którzy uwielbiają uwydatniać absurdy życia codziennego i trzymają się z dala od polityki. Michał, Paweł i Andrzej od 2003 roku tworzą postacie, o których nie sposób zapomnieć!

Kabaret Nowaki

Trójka zdolnych ludzi wywodząca się z Zielonej Góry. Ich repertuar to głównie kabarety obyczajowe, rozbawiające do łez codziennością.

Kabaret K2

Kabaret powstały w 2012 roku, który tworzy dwóch panów. Jak sami mówią, lubią tworzyć skecze „o czymś” obserwując świat. Nie przepadają za to za wulgaryzmami.

Igor Kwiatkowski

Polski artysta, którego Polacy kojarzą przede wszystkim z kultową postacią Mariolki i kabaretem Paranienormalni. Oprócz kabaretu zajmuje się aktorstwem.

Kiedy Polska Noc Kabaretowa w Kielcach?

Na wydarzenie zapraszamy 11 maja 2019 roku o godzinie 20:00. Bilety można zakupić już od 60zł!

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.

Kącik Słodkości
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu :( Bądź pierwszy!

Powiedz, co o tym myślisz :)