Weekend Pozytywnych Emocji. Sprawdź promocje i wydarzenia!

Kielce Is Ready Weekend Czerwcowy Kwadrat V7 700x438

Weekend Pozytywnych Emocji. Sprawdź promocje i wydarzenia!

Stało się! W Kielcach nareszcie coś się dzieje 😉 W najbliższy długi weekend 11-14.06.2020 r. w województwie świętokrzyskim, a w szczególności w Kielcach będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie jakim jest Weekend Pozytywnych Emocji. #SwietokrzyskieIsReady oraz #KielceIsReady na przyjęcie turystów! Czekają na Was specjalne akcje i promocje!

Akcja jest organizowana przez Urząd Miasta Kielce oraz Urząd Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Dołączyło do nich wiele innych instytucji oraz firm. Cel jest prosty – promocja województwa świętokrzyskiego, szczególnie w ciężkich chwilach dla turystyki spowodowanych COVID-19. Oczywiście wszystko dzieje się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Weekend Pozytywnych Emocji na Kadzielni #KadzielniaIsReady

Rezerwat Kadzielnia jest cały czas otwarty dla zwiedzających za darmo. W ten weekend dodatkowo będzie można nabyć bilety do jaskiń na Kadzielni w promocyjnych cenach. Tego dnia wszyscy wchodzą za dychę! Jeśli nie widziałeś jeszcze jaskiń Kadzielnia to najwyższa pora je dowiedzieć – 10 zł za ich zwiedzenie to całkiem dobra cena. Drugą atrakcją, która ma specjalny cennik na weekend jest tyrolka. Wszystkie ceny są zmniejszone o 10 zł co oznacza, że bilet ulgowy koszttuje 40 zł, a normalny – 50 zł. W tym artykule możesz przeczytać więcej o tyrolce.

Weekend Pozytywnych Emocjach – atrakcje w Kielcach

Lista przygotowanych atrakcji jest naprawdę długa. Jeśli masz jakieś miejsce, które chciałeś odwiedzić to polecam sprawdzić na ich stronie czy nie mają aktualnie jakiejś promocji.

Najciekawsze wydarzenia:

  • Kino Rowerowe – scena plenerowa KCK (repertuar na stronie KCK)
  • Przemarsz korowodu tancerzy, przejazd karocy Kopciuszka ulicą Sienkiewicza oraz flash mob – Kielecki Teatr Tańca (13.06.2020 godz. 12.00 – 15.00)
  • Zwiedzanie ogrodu botanicznego – ceny biletów już od złotówki oraz rodzinna gra terenowa (szczegóły na stronie Geoparku)
  • baseny Orka, Delfin oraz Jurajska – bilety za 1 zł dla wszystkich
  • Wzgórze Zamkowe – bezpłatne zwiedzanie
  • Energetyczne Centrum Nauki KPT – zniżka 10%

Pełną listę miejskich instytucji ze specjalnymi wydarzeniami w weekend można znaleźć na stronie Urzędu Miasta – http://www.um.kielce.pl/kielceisready/

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.