Złota pinezka od Google oraz rekordowa liczba odwiedzających w 2022 roku!

Rekordowa Liczba Odwiedzajacych

Złota pinezka od Google oraz rekordowa liczba odwiedzających w 2022 roku!

W 2022 roku Geonatura, zarządzająca Kadzielnią w Kielcach, doświadczyła rekordowego wzrostu odwiedzin. Kadzielnia nadal jest najpopularniejszym obiektem – w ostatnim roku przyciągnęła ponad 300 tysięcy turystów.

Rekordowe odwiedziny obiektów Geonatury

Geonatura Kielce jest organizacją zarządzającą różnymi ciekawymi rezerwatami przyrody, w tym Kadzielnią. Ta ostatnia stała się szczególnie popularna w 2022 roku, notując rekordową liczbę odwiedzin – ponad 300 tys. osób. Wygląda imponująco, oferując wspaniałe widoki, co daje turystom powód, aby przyjeżdżać tu każdego roku. Jednak nie tylko Kadzielnia, ale także inne obiekty przyrodnicze w Kielcach takie jak Wietrznia, Ślichowice, Centrum Geoedukacji i Ogród Botaniczny, przyciągają turystów. Łącznie to ponad pół miliona odwiedzających w ciągu roku!

Złota Pinezka Google 2022 dla Kadzielni

Kadzielnię doceniają także turyści w Internecie, chętnie dzieląc się pozytywnymi opiniami o obiekcie. W sierpniu Google Polska przyznał rezerwatowi Kadzielnia „Złotą Pinezkę”. Wyróżnienie jest przyznawane na podstawie opinii użytkowników map Google. Kadzielnia jako jedyna w województwie świętokrzyskim otrzymała takie wyróżnienie. Google co roku przyznaje wyróżnienia miejscom wartym odwiedzenia w Polsce. Edycja 2022 to 15 wyróżnień spośród rezerwatów przyrody, parków narodowych oraz parków krajobrazowych.

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.