Agnieszka Chylińska – Letnia diamentowa trasa (Kielce)

Chyliska (1)

Agnieszka Chylińska – Letnia diamentowa trasa (Kielce)

Data: 15 września 2024 o godz.19:00, Amfiteatr Kadzielnia

O wydarzeniu

Agnieszka Chylińska, jedna z najbardziej ikonicznych postaci polskiej sceny muzycznej, zawita do Kielc w ramach swojej Letniej Diamentowej Trasy. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w jednym z najpiękniejszych amfiteatrów w Polsce, zapewniając niezapomniane wrażenia wszystkim miłośnikom jej twórczości.

Agnieszka Chylińska od lat zachwyca fanów swoją muzyką, a jej koncerty są gwarancją energetycznych występów i niezapomnianych chwil. Podczas Letniej Diamentowej Trasy artystka zaprezentuje zarówno swoje największe hity, jak i najnowsze przeboje w zupełnie nowych aranżacjach. Publiczność będzie miała okazję usłyszeć takie utwory jak „Jest nas więcej”, „Kiedyś do ciebie wrócę” oraz wiele innych, które podbiły serca słuchaczy na przestrzeni jej 30-letniej kariery.

W Kielcach, Chylińska po raz kolejny udowodni swoją muzyczną wszechstronność i odwagę w eksperymentowaniu ze swoim scenicznym wizerunkiem. Artystka znana jest z tego, że nie boi się artystycznego ryzyka i zawsze stara się dostarczać swoim fanom nowe, niesamowite doświadczenia muzyczne.

Koncert w Kielcach będzie również okazją do wspólnego powspominania minionych lat, które obfitowały w sukcesy i emocjonujące wyzwania. Agnieszka zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w tej muzycznej podróży pełnej emocji i wspomnień.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zobaczyć Agnieszkę Chylińską na żywo i rozsmakować się w jej niezwykłej twórczości. Bilety na koncert w Kielcach są już dostępne, a dzieci do 3-go roku życia wchodzą za darmo. Przygotuj się na wieczór pełen magii, emocji i doskonałej muzyki, którą dostarczy tylko Agnieszka Chylińska.

Serdecznie zapraszamy na Letnią Diamentową Trasę w Kielcach – niech muzyka porwie wasze serca!

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.