Bilety na Sabat Czarownic nie takie proste do zdobycia?

Bilety na Sabat Czarownic nie takie proste do zdobycia?

Sabat Czarownic organizowany w Amfiteatrze Kadzielnia posiadał bardzo oryginalny sposób dystrybucji biletów. Udział w wydarzeniu, w którym gościły takie gwiazdy jak: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny czy Budka Suflera był całkowicie bezpłatny! Czy to nie wspaniała wiadomość? Okazuje się, że nie do końca. Nie każdy mógł jednak dostać się na widownię amfiteatru, gdyż wstęp zapewniała jedynie specjalna wejściówka.

Jak zdobyć bilety na Sabat Czarownic?

Organizator – Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z patronami medialnymi wydarzenia, urządzali do tego celu specjale konkursy. Aby być świadkiem legendarnego już Sabatu Czarownic organizowanego na Kadzielni trzeba było wygrać wstęp. Zadania konkursowe były różne, od wyjaśnienia np. „Dlaczego uczestnik lubi województwo świętokrzyskie” albo „Dlaczego uczestnik powinien wygrać bilet na Sabat Czarownic”, po odpowiedź na pytania zamknięte np. ” Kto namalował obraz „Sabat Czarownic” (znany także jako „Wielki Kozioł”)?” (odpowiedź: Francisco Goya).

Bilety można było zdobyć również wraz z ofertą pobytu weekendowego w wybranych hotelach województwa świętokrzyskiego.

Sposób zdobywania wejściówek na Sabat Czarownic był nie tylko nietypowy, ale również i budzący duże kontrowersje. Brak tradycyjnej możliwości zakupu biletów powodował, że wybranie się na koncert większą grupą znajomych było praktycznie niemożliwe.

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.