HuMore Show 2023: „Młodzi, Moralni i goście”

17

HuMore Show 2023: „Młodzi, Moralni i goście”

Data: 21 lipca 2023 – godz.20:00,  Amfiteatr Kadzielnia

Już wkrótce odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulturalne – HuMore Show 2023, które odbędzie się w Kielcach. Impreza przyciągnie rzesze fanów, którzy chcą wziąć udział w tej niezwykłej zabawie. Organizatorzy przygotowali dla gości wiele atrakcji. Przyjdź i poczuj niepowtarzalną atmosferę wydarzenia!

Kim są organizatorzy HuMore Show?

HuMore Show to wyjątkowe wydarzenie kulturalne, organizowane przez grupę pasjonatów sztuki i kultury. Ich celem jest promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej w Polsce. Dlatego też postanowili zorganizować HuMore Show 2023, które ma na celu przybliżenie widzom różnych form sztuki i rozrywki.

Co będzie się działo podczas wydarzenia?

Podczas HuMore Show 2023 będzie można podziwiać różne formy sztuki, takie jak kabaret i muzyka. Wystąpią znani artyści, którzy porwą publiczność swoimi występami:

  • Kabaret Moralnego Niepokoju,
  • Kabaret Młodych Panów,
  • Igor Kwiatkowski,
  • Kabaret Zdolni i Skromni,
  • Zespół muzyczny Gwiazda z Zagranicy i Andrzej Kozłowski, uczestnik programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Jak zdobyć bilety na HuMore Show 2023?

Bilety na HuMore Show 2023 można nabyć za pośrednictwem strony internetowej organizatorów. Warto zrobić to jak najszybciej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Cena biletów jest bardzo atrakcyjna, a wartość jaką oferują organizatorzy jest nie do przecenienia.

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.