Kielecka Gala Disco Polo 2024

15

Kielecka Gala Disco Polo 2024

Data: 21 czerwca 2024 o godz.19.30, Amfiteatr Kadzielnia

O wydarzeniu

Kielecka Gala Disco Polo 2024 to niezapomniany wieczór pełen rytmicznych dźwięków, energetycznych występów i wspaniałej zabawy. Największe gwiazdy disco polo wystąpią na jednej scenie, gwarantując niezrównane emocje i taneczne hity, które porwą wszystkich do zabawy. Dołącz do nas 21 czerwca w Amfiteatrze Kadzielnia, aby wspólnie przeżyć magiczne chwile przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Kto wystąpi na Kieleckiej Gali Disco Polo 2024?

ZENON MARTYNIUK & BAND

Niekwestionowany król disco polo, Zenon Martyniuk, razem z zespołem Akcent Band, wystąpi na kieleckiej Kadzielni. Znany z przebojów takich jak „Przez Twe Oczy Zielone”, „Granica” czy „Przekorny Los”, Martyniuk oczaruje publiczność swoim pięknym wokalem oraz żywymi instrumentami. Koncert będzie wyjątkowym przeżyciem, pełnym melodyjnych utworów i niepowtarzalnej atmosfery.

BOYS

Zespół Boys, założony przez Marcina Millera w 1991 roku, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych formacji na polskiej scenie disco polo. Przez lata zdobyli ogromną popularność zarówno w kraju, jak i za granicą, a ich dorobek muzyczny obejmuje 31 płyt, w tym pięć platynowych i dwie złote. Ich występ na pewno rozgrzeje publiczność do czerwoności.

DAJ TO GŁOŚNIEJ

Zespół Daj to Głośniej, okrzyknięty najgłośniejszym debiutem 2019 roku, szturmem zdobył serca Polaków. Ich hit „Mama ostrzegała” bije rekordy popularności na YouTube, zbliżając się do 200 milionów wyświetleń. Koncerty tej formacji to prawdziwy wulkan energii, głównie dzięki charyzmatycznej wokalistce Emilii oraz żywym bębnom, gitarom i sekcji dętej.

MIŁY PAN

Miły Pan, znany z takich hitów jak „Małolatki” czy „Jeden taniec, jedna noc”, przyciąga na swoje koncerty setki fanów. Jego współpraca z zespołem Defis przyniosła wiele przebojów w stylu lat 90-tych, które podbiły serca słuchaczy. Jego koncerty to niezapomniane przeżycia pełne energii i wspaniałej muzyki.

CZADOMAN

Czadoman, tajemniczy artysta, który rozpoczął swoją karierę w 2013 roku, szybko zdobył serca fanów disco polo. Jego hit „Ruda tańczy jak szalona” stał się rozpoznawalnym przebojem, a jego charakterystyczny styl sceniczny – koszulka z logiem, marynarka i żółte glany – stał się jego znakiem rozpoznawczym. Jego koncerty to wyjątkowe show pełne energii i dobrej zabawy.

KORDIAN

Zespół Kordian, działający od 2013 roku, łączy najlepsze elementy muzyki folkowej z rytmicznym disco polo. Ich hit „Dziewczyna z gór” zdobył ogromną popularność w sieci, a każdy ich koncert to prawdziwa uczta dla miłośników góralskich melodii i żywej muzyki. Kordian to gwarancja wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Zapraszamy do Amfiteatru Kadzielnia już 21 czerwca, aby wspólnie bawić się przy największych hitach disco polo i doświadczyć niezapomnianych chwil z ulubionymi artystami!

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.