Koncert DŻEM – 45 lat: Legenda powraca na scenę w Kielcach!

Dzem (1)

Koncert DŻEM – 45 lat: Legenda powraca na scenę w Kielcach!

Data: 28 września 2024 o godz.19:00, Amfiteatr Kadzielnia

O wydarzeniu

W tym roku mija 45 lat od powstania legendarnego zespołu Dżem, który nieprzerwanie od czterech i pół dekady zachwyca fanów swoją muzyką. Z tej okazji zespół przygotował wyjątkową trasę koncertową, która obejmuje najważniejsze miasta w Polsce. Jednym z najbardziej wyczekiwanych występów jest koncert w Kielcach, który odbędzie się 28 września na Kadzielni.

Zespół Dżem, którego twórczość jest fundamentem polskiej muzyki rockowej, przechodził przez lata wiele zmian, ale niezmiennie przyciąga rzesze fanów. Ich piosenki takie jak „Czerwony jak cegła”, „Sen o Viktorii”, „Skazany na bluesa” czy „Wehikuł czasu” stały się hymnami pokoleń. W tegorocznej trasie koncertowej nie zabraknie tych niezapomnianych hitów, które od lat łączą fanów Dżemu.

Niezwykle emocjonujący jest fakt, że w tegorocznych występach zobaczymy zespół w nowym, ale jednocześnie dobrze znanym składzie. Do grupy dołączył Sebastian Riedel, syn legendarnego wokalisty Ryszarda Riedla, który swoim talentem i charyzmą wspaniale kontynuuje muzyczne dziedzictwo ojca. W składzie zespołu znajdziemy również Adama Otrębę, Beno Otrębę, Jurka Styczyńskiego, Zbyszka Szczerbińskiego i Janusza Borzuckiego.

Koncert w Kielcach będzie nie tylko okazją do wspólnego świętowania 45-lecia zespołu, ale także możliwością przeniesienia się w czasie do lat młodości i wspomnień związanych z niezapomnianymi utworami Dżemu. Kadzielnia, znana ze swojej wyjątkowej atmosfery i doskonałej akustyki, stanie się miejscem magicznego spotkania fanów z ich ulubioną muzyką.

Bilety na koncerty Dżemu rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, co tylko potwierdza, że zespół nie traci na popularności. Dla wielu fanów będzie to niepowtarzalna okazja, by na żywo usłyszeć swoje ulubione piosenki i przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie muzycznych idoli.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Spotkajmy się na Kadzielni, by wspólnie świętować 45 lat działalności zespołu Dżem i zanurzyć się w rytmach bluesa i rocka, które od lat są częścią naszej muzycznej tożsamości.

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.