Koncert muzyki filmowej & Andrzej Piaseczny symfonicznie

Koncert Muzyki Filmowej

Koncert muzyki filmowej & Andrzej Piaseczny symfonicznie

Data: 28.05.2023 – godz. 18:00, Amfiteatr Kadzielnia

Szacowana długość: 120 min

Przedstawiamy wyjątkowe wydarzenie muzyczne – Koncert muzyki filmowej & Andrzej Piaseczny symfonicznie! Wspaniała okazja, aby posłuchać ponadczasowych hitów filmowych oraz utworów z repertuaru popularnego artysty w oryginalnych, symfonicznych aranżacjach.

Pierwsza część koncertu

Koncert symfoniczny to wyjątkowa forma rozrywki, która pozwala przenieść się w świat filmowej magii. Podczas koncertu będzie można usłyszeć między innymi tematy z takich filmów jak „Hobbit”, „Dirty Dancing”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Ogniem i Mieczem” oraz wiele innych. Aranżacje utworów zostały specjalnie przygotowane na potrzeby tego wydarzenia, co zapewni unikalne wrażenia dla wszystkich uczestników.

Na koncercie będziemy mieli okazję posłuchać UNITY ORCHESTRA, orkiestry symfonicznej pod batutą Mateusza Rusowicza, wzbogaconej o instrumenty etniczne takie jak armeński duduk czy perskie cymbały, które przywołują skojarzenia z pierwotnymi i magicznymi kulturami. Dodatkowo, oczarują nas wyjątkowe głosy takie jak Sylwia Banasik-Smulska, Natalia Szczypuła, Marcin Jajkiewicz, Michał Bober oraz Bartosz Nowak. Towarzyszyć im będzie Śląski Chór Kameralny Ad Libitum. W tworzeniu wyjątkowego świata muzyki wesprą ich również utalentowani tancerze.

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny to artysta, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego talenty wokalne i sceniczne umiejętności sprawiają, że jest on jednym z największych gwiazdorów polskiej sceny muzycznej. Na drugiej części koncertu, który odbędzie się wkrótce, to on, który zdominuje całą scenę. Poznamy jego utwory w nowej, symfonicznej odsłonie.

Kup bilety na koncert symfoniczny już dziś!

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, koniecznie kup bilet już dziś! Bilety są już dostępne na stronie organizatora oraz w wybranych punktach sprzedaży. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Uwagi:

  • W trakcie wydarzenia odbędzie się 1 przerwa
  • Nagrywanie występu jest zabronione
  • Zabronione wnoszenie własnych napojów
  • Otwarcie bramek: 17:00
Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.