Krzysztof Krawczyk – „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz…

14

Krzysztof Krawczyk – „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz…

Data: 17.06.2023 – godz. 19:00, Amfiteatr Kadzielnia

Już niedługo niezapomniane muzyczne widowisko, które odbędzie się z okazji hołdu dla wyjątkowego artysty – Krzysztofa Krawczyka. Royal Concert przygotował niezwykły program, w którym czołowi wokaliści polskiej sceny muzycznej zaprezentują największe przeboje w duecie z legendarnym Krzysztofem Krawczykiem, a wszystko to przy akompaniamencie Royal Symphony Orchestra.

To niepowtarzalne wydarzenie zostanie wzbogacone o archiwalia, dzięki którym zobaczymy wiele zdjęć i nagrań z życia artysty. Koncert poprowadzą znani i lubiani prezenterzy – Ania Wendzikowska oraz Olivier Janiak.

Kup bilety na wydarzenie

Nie przegap szansy, by być częścią tego niezwykłego wydarzenia, które na długo zapadnie w pamięć każdemu miłośnikowi polskiej muzyki.

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.