Podróż motocyklem do rezerwatu przyrody Kadzielnia

Wycieczka Motocyklem Na Kadzielnie

Podróż motocyklem do rezerwatu przyrody Kadzielnia

Ula i Sławek latem mieli przyjemność odwiedzić Kadzielnię. Swoje motocyklowe wycieczki rejestrują w postaci krótkich filmów dostępnych na Youtube. Ich głównym celem jest promowanie ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc w Polsce i nie tylko.

Nasi podróżnicy w swoim filmie na początku wspominają o historii Kadzielni oraz systemie Jaskiń (niestety nie udało im się odwiedzić ich w środku). Następnie przyjrzeli się Amfiteatrowi Kadzielnia. Ich uwagę przykuły Tablice Mojżeszowe, nie zapomnieli również wspomnieć o legendach związanych z Kadzielnią. Swoją wycieczkę zakończyli odpoczynkiem pod Pomnikiem o Wyzwolenie Narodowe i Społeczne. Widoki stamtąd są cudowne!

Link na YouTube.

Jak podoba Wam się relacja z wycieczki Uli i Sławka?

Macie materiały z Kadzielni, którymi chcielibyście się podzielić na stronie? Napiszcie na Facebook lub email kadzielniakielce@gmail.com

 

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.