Polska Noc Kabaretowa 2024

Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa 2024

Już niedługo w Amfiteatrze Kadzielnia będzie miało miejsce wydarzenie pełne humoru – Polska Noc Kabaretowa 2024! Tym razem zobaczymy widowisko na miarę igrzysk olimpijskich!

Gwiazdy Polska Noc Kabaretowa 2024 – Amfiteatr Kadzielnia

Spójrz, kto pojawi się na scenie Amfiteatru.

Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret wywodzący się z miasta Kielce, który bawi widzów od 2003 roku. Na bieżąco reagują na wydarzenia w Polsce i na świecie rozbawiając przy tym do łez. W skład ekipy KSM wchodzi czterech charakterystycznych panów: Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz oraz Michał Tercz.

Kabaret Nowaki

Trójka zdolnych ludzi wywodząca się z Zielonej Góry. Ich repertuar to głównie kabarety obyczajowe, rozbawiające do łez codziennością.

Kabaret K2

Kabaret powstały w 2012 roku, który tworzy dwóch panów. Jak sami mówią, lubią tworzyć skecze „o czymś” obserwując świat. Nie przepadają za to za wulgaryzmami.

Szymon Łątkowski

Polski artysta – komik młodego pokolenia, którego Polacy kojarzą przede wszystkim z takich skeczy jak; „Wsele”, „Kolejka do lekarza”, „Baba na zakupach”

Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni to polska grupa kabaretowa, która zyskała popularność dzięki swoim humorystycznym występom. Członkowie kabaretu znani są z tego, że w swoich skeczach poruszają różnorodne tematy społeczne i polityczne, często w satyryczny sposób. Kabaret Paranienormalni zadebiutował na scenie w 2007 roku i od tego czasu regularnie występuje w telewizji, radiu oraz na żywo przed publicznością. Ich występy cechuje oryginalne podejście do humoru, umiejętność improwizacji oraz talent do tworzenia piosenek, które często stają się przebojami.

Kabaret Smile

Grupa jest znana z inteligentnego humoru, który często dotyka ważnych tematów społecznych, jednocześnie zachowując lekkość i dostępność dla szerokiego grona odbiorców. Kabaret Smile wyróżnia się umiejętnością łączenia różnych form artystycznych, takich jak muzyka, parodia i teatr, co sprawia, że ich występy są dynamiczne i zróżnicowane.

Kiedy Będzie Polska Noc Kabaretowa w Kielcach?

Wydarzenie odbędzie się 18 maja 2024 roku o godz. 19:00.

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.