Polska Noc Kabaretowa 2023

Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa 2023

Już niedługo w Amfiteatrze Kadzielnia będzie miało miejsce wydarzenie pełne humoru – Polska Noc Kabaretowa 2019! Tym razem będziemy obowiązywać jedna zadada: 0 cenzury – 100% kultury! Bez tabu!

Gwiazdy Polska Noc Kabaretowa 2023 – Amfiteatr Kadzielnia

Spójrz, kto pojawi się na scenie Amfiteatru.

Kabaret Ani Mru Mru

Jeden z najpopularniejszych kabaretów – bawią Polaków już od 1999 roku! Zdobyli wiele prestiżowych nagród i zwyciężyli nie jeden przegląd i festiwal kabaretowy. Są cenieni przez krytyków, jak i publiczność.

Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret wywodzący się z miasta Kielce, który bawi widzów od 2003 roku. Na bieżąco reagują na wydarzenia w Polsce i na świecie rozbawiając przy tym do łez. W skład ekipy KSM wchodzi czterech charakterystycznych panów: Karol Golonka, Jarosław Sadza, Marcin Szczurkiewicz oraz Michał Tercz.

Kabaret Smile

Trzech panów, którzy uwielbiają uwydatniać absurdy życia codziennego i trzymają się z dala od polityki. Michał, Paweł i Andrzej od 2003 roku tworzą postacie, o których nie sposób zapomnieć!

Kabaret Nowaki

Trójka zdolnych ludzi wywodząca się z Zielonej Góry. Ich repertuar to głównie kabarety obyczajowe, rozbawiające do łez codziennością.

Kabaret K2

Kabaret powstały w 2012 roku, który tworzy dwóch panów. Jak sami mówią, lubią tworzyć skecze „o czymś” obserwując świat. Nie przepadają za to za wulgaryzmami.

Szymon Łątkowski

Polski artysta – komik młodego pokolenia, którego Polacy kojarzą przede wszystkim z takich skeczy jak; „Wsele”, „Kolejka do lekarza”, „Baba na zakupach”

Kiedy BĘdzie Polska Noc Kabaretowa w Kielcach?

Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca 2023 roku o godz. 19:00.

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.