Słodki stół na wesele – ciekawa atrakcja na Twoją uroczystość

Slodki Stol Kacik Slodkosci

Słodki stół na wesele – ciekawa atrakcja na Twoją uroczystość

Słodki stół to stosunkowo nowa atrakcja, która coraz częściej pojawia się na różnych uroczystościach: weselach, komuniach, chrzcinach czy urodzinach. Do niedawna na polskich stołach królowały ciasta na paterach. Teraz słodką cześć menu można podać gościom w ciekawszy sposób.

Słodki stoł – co to jest?

Słodki stół (inaczej candy bar) to ozdobny stół ze słodyczami, który urozmaici każde przyjęcie. Składa się z różnego rodzaju słodkości: babeczek, cukierków, deserków, bez, mini ptysi, popcornu, cake popsów czy rogalików. W skład usług firm zajmujących się słodkimi stołami zazwyczaj wchodzą także naczynia, transport i aranżacja.

Jaki przygotować słodki stół?

Słodki stół to doskonały sposób na pokazanie gościom, że poświęciliście czas na przygotowanie czegoś wyjątkowego na ich ślub. Może być również pięknym dodatkiem do każdego miejsca przyjęcia. Słodki stół powinien odzwierciedlać osobowość Twojego wydarzenia i zaspokajać wszystkie potrzeby Twoich gości.

Oto kilka wskazówek, jak stworzyć pyszny, pięknie prezentujący się słodki stół:

  • Wybierz klasyczne smaki, takie jak ciasto, torty, ciasteczka itp., które spodobają się każdemu;
  • Upewnij się, że wszystkie składniki są świeże i najwyższej jakości;
  • Podawaj małe porcje, aby ludzie nie czuli się pospieszni lub przytłoczeni po jedzeniu;
  • Zaplanuj z wyprzedzeniem, przygotowując talerze deserowe i porcje na wczesnym etapie planowania, aby wszystko było gotowe, gdy przybędą goście.

Kącik słodkości – profejsonalna aranżacja słodkich stołów

Słodkiego stołu nie musisz robić sam. Na naszym lokalnym, kieleckim rynku działa firma zajmująca się słodkimi stołami – Kącik Słodkości. Trzon oferty stanowi słodki stół na wesele, jednak w portfolio znajdziemy wiele realizacji z różnego typu imprez. Każda realizacja jest dopracowana w najmniejszym szczególe. Niebanalna atrakcja, jaką jest candy bar rozpieszcza podniebienia i oczy gości – zarówno tych małych, jak i dorosłych.

Słodki stół to piękny sposób na uczczenie wyjątkowej okazji. Ważne jest, aby przestrzegać słodkiej etykiety na stole i udekorować stół z dbałością i dbałością o szczegóły. Zapewniając swoim gościom pyszne smakołyki i świąteczną atmosferę sprawisz, że ich przeżycia na Twojej uroczystości będą niezapomniane.

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.