Super Koncert z Gwiazdami

20

Super Koncert z Gwiazdami

Data: 01.09.2023 – godz. 18:00, Amfiteatr Kadzielnia

Przedstawiamy wspaniałą propozycję dla fanów muzyki i koncertów w Kielcach – „Super Koncert z Gwiazdami”! To wydarzenie muzyczne, którego nie można przegapić, a my chcemy przedstawić wam wszystkie szczegóły. Koncert jest charytatywny – ma na celu spełnić marzenia dzieci chorych onkologicznie.

Na scenie pojawią się najlepsi artyści, którzy zapewnią niezapomniany wieczór. Wśród gwiazd, które wystąpią na scenie, będą między innymi:

  • Cleo
  • Viki Gabor
  • Zakopower

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ w repertuarze znajdują się zarówno hity, jak i nowości. Artyści zadbają o to, żeby publiczność świetnie się bawiła i miała niezapomniane wrażenia. Bilety na to wydarzenie można nabyć już teraz. Ceny biletów zaczynają się od 50 złotych.

Nie przegap okazji, żeby zobaczyć na żywo swoich ulubionych artystów i spędzić niezapomniany wieczór wśród muzyki i wspaniałej atmosfery. Kup bilety już teraz i dołącz do grona fanów „Super Koncertu z Gwiazdami”!

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.