Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2023

16

Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2023

Data: 24 czerwca 2023 – godz.20:00,  Amfiteatr Kadzielnia

Przedstawiamy nasz najnowszy artykuł na temat niezapomnianej Świętokrzyskiej Biesiady Kabaretowej 2023, która już wkrótce odbędzie się w Kielcach! Jesteśmy przekonani, że nasza treść okaże się cennym źródłem informacji dla wszystkich, którzy chcą zaplanować swój udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Co to jest Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa?

Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa to coroczna impreza, która odbywa się w Kielcach. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć najlepsze polskie kabarety na żywo, wśród nich znani i lubiani artyści. To wydarzenie przyciąga tysiące fanów kabaretu, którzy przyjeżdżają z całego kraju, aby spędzić czas w towarzystwie swoich ulubionych artystów. Co więcej, impreza ta stanowi doskonałą okazję do integracji i zabawy w gronie przyjaciół czy rodziny.

Kto wystąpi podczas Świętokrzyskiej Biesiady Kabaretowej w Amfiteatrze Kadzielnia?

  • Kabaret Młodych Panów
  • Marcin Daniec
  • ŁOWCY.B
  • Kabaret Jurki
  • Kabaret A Jak!

Prowadzący

Katarzyna Pakosińska

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.