Top Festiwal lata 90-te – Kielce

Top Festiwal Lata 90 (1)

Top Festiwal lata 90-te – Kielce

Data: 30 czerwca 2024 o godz.20:00, Amfiteatr Kadzielnia

O wydarzeniu

Już 30 czerwca 2024 roku o godzinie 20:00 w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się niezwykłe wydarzenie, które przeniesie nas prosto do złotej ery muzyki lat 90-tych. TOP FESTIWAL lata 90-te to wyjątkowa okazja, by na nowo przeżyć magię tamtych czasów i zanurzyć się w dźwiękach, które kiedyś królowały na parkietach całego świata.

Na scenie pojawią się prawdziwe ikony muzyki eurodance: Fun Factory, Captain Jack oraz Mr. President. Każdy z tych zespołów ma na swoim koncie niezliczone hity, które do dziś rozgrzewają serca fanów. Fun Factory, założony w 1993 roku, powrócił na scenę w oryginalnym składzie (z wyjątkiem rapera Rod’a D.) w 2013 roku i od tego czasu nieustannie dostarcza swoim fanom potężnej dawki energii podczas koncertów. Ich przeboje takie jak „Celebration” czy „Do Wah Diddy” będą doskonałą okazją do wspólnego śpiewania i tańca.

Captain Jack, znany z charakterystycznego stylu i militarnych akcentów, również zadba o to, by publiczność bawiła się wyśmienicie. Ich hity „Captain Jack” oraz „Drill Instructor” na pewno porwą wszystkich do tańca. Z kolei Mr. President przypomni nam o hitach takich jak „Coco Jamboo” i „Up’n Away”, które swego czasu podbijały listy przebojów na całym świecie.

TOP FESTIWAL lata 90-te w Kielcach to nie tylko koncerty, ale także prawdziwe święto dla miłośników muzyki lat 90-tych. Organizatorzy zapewniają, że uczestnicy festiwalu będą mogli poczuć autentyczny klimat tamtej dekady, dzięki starannie dobranej scenografii, efektom świetlnym oraz dodatkowym atrakcjom przygotowanym specjalnie na tę okazję.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Bilety są już dostępne, a liczba miejsc ograniczona. Przygotujcie się na niezapomnianą noc pełną wspomnień, dobrej zabawy i muzyki, która nigdy się nie starzeje. Spotkajmy się 30 czerwca w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach i wspólnie przeżyjmy powrót do złotej ery muzyki lat 90-tych!

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.