Tyrolka Kielce znów działa

Zjazd Tyrolka 2020

Tyrolka Kielce znów działa

Masz już dosyć #zosatnwdomu? Mamy dobrą wiadomość! 20 kwietnia 2020 ponownie została udostępniona turystom podniebna trasa widokowa nad Kadzielnią.

Zjazd linowy w czasach pandemii koronawirusa

Oczywiście z uwagi na pandemię koronawirusa zjazdy linowe odbywają się przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności. Aby chronić się przed możliwością zarażenia COVID-19, wymagane jest, by każdy chętny uczestnik podniebnej przygody był wyposażony w maseczkę oraz rękawiczki! Co więcej, została ograniczona liczba osób mogących korzystać z atrakcji. Zjazd tyrolką możliwy jest w grupach 2-8 osobowych. Cały park linowy jest na otwartej przestrzeni. Ekipa tyrolki nie zapomina również o dezynfekcji całego sprzętu, aby można było z niego bezpiecznie korzystać.

Cennik tyrlolka 2020

Bilet wstępu dla jednej osoby kosztuje 80 zł. Wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu 576 368 382, a atrakcja jest udostępniana jeśli chętne są co najmniej dwie osoby.

Wiosenne promocje

Tej wiosny tyrolka w Kielcach przygotowała kilka promocji i konkursów. Sprawdźcie szczegóły na Facebook

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.