Varius Manx & Kasią Stankiewicz

18

Varius Manx & Kasią Stankiewicz

Data: 28.07.2023 – godz. 20:00, Amfiteatr Kadzielnia

Jeśli kochasz muzykę i chcesz przeżyć niezapomniane chwile, to koniecznie musisz być na koncercie Varius Manx i Kasia Stankiewicz. To jedni z najbardziej znanych i utalentowanych artystów w Polsce. Ich muzyka, która zachwyca każdego, to połączenie różnych gatunków, takich jak rock, pop, jazz i wiele innych. Ich niezwykłe talenty muzyczne oraz emocjonalne wykonanie utworów są w stanie poruszyć serca słuchaczy.

Bilety na koncert Varius Manx i Kasia Stankiewicz są już dostępne!

Nie przegap okazji, aby zobaczyć Varius Manx i Kasię Stankiewicz na żywo. Bilety są już dostępne. Zachęcamy do szybkiego dokonania zakupu, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Karolina
karolinabatkowska@op.pl

W Kielcach mieszkam od 5 lat i lubię odkrywać tajemnice tego miasta oraz okolic. Swój wolny czas uwielbiam spędzać w takich miejscach jak Kadzielnia - natura, skały, świeże powietrze, brak tłumów i rower. Oprócz tego staram się żyć aktywnie, poznawać nowe rzeczy, nie lubię się nudzić. Z wykształcenia jestem informatykiem, zakochanym we wszystkim co związane z tworzeniem stron internetowych i późniejszą ich promocją, a także pozycjonowaniem.